Sami AYDIN
Sivas Belediye Başkanı
Detaylar için tıklayınız
Haberler » KAMU ÜNİVERSİTELERİ SANAYİ İŞBİRLİĞİ SİVAS TEMSİLCİLİĞİNDEN ŞİRKETİMİZE ZİYARET…
Kısa adı KÜSİ olan Kamu Üniversiteleri Sanayi İşbirliği Sivas temsilcisi ve üyeleri Özbelsan A.Ş Genel Müdür Vekilimiz Şaban KAYA'yı ziyaret etti.
Ziyarette C.Ü Mühendislik Fakültesi Dekanı aynı zamanda KÜSİ İl Temsilcisi olan Prof. Dr. Mehmet ŞİMŞİR’le birlikte KÜSİ Bil. San. Ve Tek. İl Müdür Tanzer ERDEM, KOSGEB İl Müdürü Bahattin ÜNAL, Ticaret İl Müdürü Selim BAŞ, Sivas 1. Organize Sanayi Bölge Müdürü Bekir Sıtkı EMİNOĞLU, Sivas TSO Genel Sekreteri Mutlu TÜRKOĞLU, ORAN Kalkınma Ajansı Uzmanı Yunus Emre ŞEKER, Oran Kalkınma Ajansı Uzmanı Emrah ORAL katıldılar. KÜSİ faaliyet kapsamı alanında Özbelsan A.Ş'ye ziyarete gelen üyeler faaliyet konusunda bilgi verdi.
ARGE için geliştirme ve yeni teknolojiler konusunda bilgiler veren misafirler; Özbelsan A.Ş Sivas'ta Öncü Kuruluş olması hasebiyle bu çalışma kapsamında ARGE faaliyetlerinde de görmek istediklerini ifade ettiler.
Genel Müdür Vekili Şaban KAYA ise öncelikle KÜSİ üyelerinin şirketimizi ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek “Özbelsan A.Ş her alanda olduğu gibi yenilikler ve ARGE ve ürün standartlarını yükseltecek projeleri her zaman yapmaya ve üretmeye hazır olduklarını ifade ettiler.
Özbelsan A.Ş olarak kalite ve yeni ürün geliştirme, araştırma alanlarını çoğaltarak en kısa zamanda ARGE oluşturarak bu tip projelere hız vermek için elinden gelen çaba ve gayreti sergileyecektir. Ayrıca yerli malı kullanma konusunda da ilimizde üretilen ürünleri ilimizden, olmayan ürünlerinde ülkemizden temin ederek yerli malı kullanmayı her alanda desteklediklerini” söyledi.
IMG_0001.jpg IMG_0002.jpg IMG_0003.jpg IMG_0004.jpg IMG_0005.jpg
Özbelsan A.Ş. Genel Müdürlüğü
Şeyh Şamil Mahallesi Emirpaşa Caddesi No:76/1 SİVAS
Tel : +90 346 211 34 51-52-53 - Fax : +90 346 211 34 49
Tüm Hakları Saklıdır © 2015   Powered by .NET